nabízí, prodej, byty 2+kk, 57m2, Praha – Strašnice

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 10, Vinohradská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 57 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Novostavba
Cena: 6 270 000 Kč
Poznámka k ceně: cena již zahrnuje provizi

Virtuální prohlídka odkaz: https://avefoto.cz/reality/century_21/vinohradska/

Prodej bytové jednotky v docházkové vzdálenosti od metra A – Želivského nebo Strašnická,
obojí vzdálené 2 tram zastávky od stanice Krematorium Strašnice, která je přímo u objektu (cca 15min. od Václavského náměstí. Jedná se o bytovou jednotku s garážovým stání a sklepem 3m2 o dispozici 2+kk o celkové užitné výměře 57 m2 (obytná 55m2), umístěné ve 13. podlaží novostavby z roku 2000 s překrásným výhledem na Prahu. Okna jsou orientována do zeleně, kdy s klidem můžete spát s otevřeným oknem.

Při vstupu do bytu zde naleznete maximální využití předsíně s vestavěnou skříní. Obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou. Koupelna s vanou a zástěnou pro možnost využití sprchy. Ložnice s vestavěnými skříněmi poskytuje dostatek úložného prostoru. Na dnešní poměry velkoryse řešené 2+kk, kdy máte v bytě pocit prostoru a díky volnému výhledu do okolí pocit soukromí.

Dům využívá 24/7 recepci, přičemž při množství obyvatel v domě jsou měsíční náklady na provoz bytu ve výši: 4,584,-Kč/ měsíc z čehož je recepce a ostraha činí 756Kč/měsíc zbývající poplatky jsou zúčtovatelné. Měsíční poplatek za garážové stání a jeho údržbu činí: 966,-Kč/měsíc a sklep: 215,-Kč/měsíc. Celkové náklady včetně těchto zmíněných položek činí: 5.765,-Kč/měsíc.
Dům a jeho bezprostřední okolí poskytuje svým obyvatelům maximum občanských služeb. Přímo v okolí areálu se nachází Penny Market a obchod s potravinami (večerka) a další služby. Financování hypotečním úvěrem je možné pro úvěrující banku o to ideálnější neboť nemovitost je bez právních omezení (hypotéka). Těším se na Vás při možnosti ukázat přednosti této nemovitosti.