nabízí, prodej, byty 2+1 Hřibská 2038/4, Praha – Strašnice

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 10, Hřibská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+1 | 53 m²
Stavba: Panelová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 5 700 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prodej bytové jednotky určené na kompletní rekonstrukci o dispozici 2+1 o podlahové ploše 53m2 s balkónem 4m2 umístěné ve 3, z celkových 6 pater, čerstvě zrekonstruovaného panelového domu s výtahem v mezipatře.
Bytová jednotka má již po rekonstrukci kompletní rozvody elektřiny v domě, stoupačky, okna, které mají na východní straně instalovány podokenní venkovní elektrické rolety. Na západní straně domu je zaplacena záloha pro zasklení balkonu. Zbývající část bytu je v původním stavu včetně parket v obou místnostech. Dům samotný se nachází v klidné slepé ulici Hřibská 4, Praha 10 – Strašnice.
Obývací pokoj je za současné dispozice průchozí do ložnice a chodby. K nejbližší tram zastávce Krematorium Strašnice je to chůzí 15min. (852m). V přiloženém plánku jsou možné budoucí varianty Vašeho nového bydlení. Nemovitost je bez právních omezení a je ideálním kandidátem pro banku jako vhodná zástava. Před domem se nachází modrá zóna, pro Vaší představu je po zavedení zón výrazné zlepšení možnosti parkovat před domem. Měsíční poplatky včetně fondu oprav činí: 3,500,-Kč/měsíc + elektřina,plyn a internet.