Luxusní rodinný dům s bazénem

Adresa: Praha, Praha 20, Na pozorce
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 166 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 15 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

Krásný dům v rezidenční zástavbě se zahradou, terasou, garáží a bazénem.

Dům má čtyři podlaží včetně suterénu, jsou zde dvě ložnice a další samostatný pokoj v podkroví, který lze využít jako pracovnu nebo další ložnici.
V přízemí je obývací pokoj s krbem, jídelním prostorem a prakticky řešenou kuchyní se skvělým designem a všemi potřebnými spotřebiči.
V koupelně je vana, sprchový kout, toaleta s bidetem a francouzské okno s výhledem do zahrady. Toaleta pro hosty je v přízemí.

V suterénu je příprava na wellness zónu, kde je nyní instalována moderní vířivka, příprava na umístění baru, třetí toaleta a druhý sprchový kout. Technické zázemí domu včetně prádelny je také v suterénu. Garáž pro jedno auto je přístupná z domu i ze zahrady a její střechu lze využívat jako terasu s orientací na východ i západ.

Vytápění a ohřev vody řeší tepelné čerpadlo, použít lze i krb, bez problémů si lze instalovat solární panely nebo klimatizaci. Bazén a zahrada jsou na východní straně domu přístupné pohodlně z obývacího pokoje nebo kuchyně.

Před domem je hezký zelený parčík s posezením vhodný například k venčení psů. V okolí je k dispozici plná občanská vybavenost včetně nákupních center a golfového resortu.

Pro ten správný dojem z domu a jeho atmosféry si prosím pusťte video s komentářem a projděte virtuálně 3D půdorysy všech pater včetně zahrady a terasy.