krásný byt s nádechem industriálního loftu, 3kk, 110m2, 2.poschodí historizujícího domu, „M“ B Jungmannovo náměstí

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Praha, Praha 1, Jungmannova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 110 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

Moderní, zajímavě řešený byt se nachází v samém centru Prahy, nedaleko Františkánské zahrady vedoucí na Václavské náměstí.

Byt o ploše 110 m2 je umístěn ve 2. poschodí činžovního domu, jehož celková rekonstrukce byla dokončena v roce 2020. Orientace všech oken do protáhlého a dobře osvětleného vnitrobloku, zajišťuje dokonalý klid, kontrastující s okolním živoucím centrem města.

Interiér tvoří vstupní hala, 3 prostorné pokoje s vysokými stropy až 3,7m. Dva pokoje jsou vybaveny sníženým patrem na spaní. Třetí, největší pokoj, disponuje prostornými nikami ve zdi, do kterých lze umístit jednotlivé díly nábytku, nebo vestavné skříně. Díky rozlehlosti obývacího pokoje (36m2) je možné zde udělat třetí ložnici, další koupelnu a další kuchyňskou linku. V tom případě by měl byt dispozici 4kk, případně lze byt rozdělit na dvě samostatné jednotky.
Byt na první pohled navozuje dojem industriálního loftového prostoru, který doplňují přiznané trámy pod stropy a ocelové konstrukce pater na spaní. Samostatná koupelna je s vanou, vestavěným akváriem. Je zde také komora.

K vybavení patří nová dřevěná okna s vakuovým sklem, kompletní kuchyňská linka se spotřebiči, bezpečnostní dveře
s vícebodovým zamykáním, vinylové podlahy v dílcích, vestavěné skříně v prostoru haly a koupelna
s moderní sanitou, elektrickým podlahovým topením a dvěma okny. Francouzské okno ve vstupní hale, dotváří pocit klidné a příjemné atmosféry a plnohodnotně nahrazuje balkon.

Vytápění bytu zajišťuje centrální kotelna v domě. V hlídaných podzemních garážích v sousedním domě lze pronajmout parkovací místo.

Klasický činžovní dům je situován přímo v centru Nového Města. Nedaleká moderní pasáž Paláce Rosseta jej spojuje s obchodním centrem Quadrio a s Národní třídou. Plná občanská vybavenost
v pěším dosahu a skvělá dopravní dostupnost dvou stanic metra a tramvají. Kromě divadel, kin, restaurací, kaváren, barů a mnoha obchodů jsou v blízkosti i školy všech stupňů a lékařské služby. Zeleň poskytuje blízká Františkánská zahrada a Karlovo náměstí s parkovou úpravou.