krásný byt 2+kk + kancelářský koutek, balkon, sklep, 70m2, Šafránka, Praha 5 Řeporyje, OV

Prodáno

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Praha, , Wiesenthalova
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 70 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 21 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám k pronájmu krásný byt s dispozicí 2+kk. Byt je umístěný ve 2.nadzemním podlaží, orientovaný je na východ s výhledem do zeleně. V bytě je rozlehlá čtvercová vstupní chodba (7,7m2), ve které se nachází vstup do komory (2,6m2), která může být využitá také jako kancelářský koutek a do koupelny (4m2). Koupelna je společná s wc.
Dále se z chodby vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (26,8m2). Na obývací pokoj navazuje středně velký balkon (5m2). Kuchyňská linka je zařízená, je zde myčka, pračka. Přípojka na pračku je také v koupelně.
Do ložnice (18,2m2) se vchází z obývacího pokoje. Byt je zařízený. Jsou zde dřevěné podlahy, dlažba. Konvektorové/radiátorové horkovodní topení z centrální kotelny.
V přízemí domu v garážích je situovaná středně rozlehlá čtvercová sklepní koje (3,2m2).
Dům byl postavený před 10ti lety. Má malou energetickou náročnost (kategorie C „úsporná“, ale je na hranici kategorie „B“ – velmi úsporná). Celá lokalita Šafránka se skládá z nízkých moderních bytových domů se vzrostlými zahradami. Dětské hřiště je u domu.
Metro Luka je vzdálené jeden kilometr, autobusové zastávky jsou dvě minuty chůze od domu.
V nedaleké vzdálenosti se nachází rozlehlý hlídaný parking, několik supermarketů, Zličínské nákupní centrum, nájezd na Okruh, na D5.
Doporučujeme tento krásný a rozlehlý byt navštívit.
Pro ostatní informace kontaktujte makléře.