Dům/Chalupa v Záběhlicích, okres Pelhřimov

Prodáno

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Řečice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 63 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Před rekonstrukcí
Cena: 450 000 Kč
Poznámka k ceně:

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu určenou ke kompletní přestavbě na celoročně uživatelný rekreační domek či rodinný dům v samém srdci Vysočiny, v obci Záběhlice, okres Pelhřimov.
Jedná se o pozemek o celkové výměře 255 m2 a na něm stojící chalupa (80 m2 zastavěné plochy), která v současné době disponuje třemi místnostmi v přízemí (z nichž jedna je využívána jako kuchyň) a další pokoj či pokoje lze vybudovat v podkroví.
V chalupě je zavedena elektřina, a je možnost napojit se na obecní vodovod. Na hranici pozemku se nachází studánka se svěží vodou.

Kompletní občanskou vybavenost naleznete v Humpolci, cca 12 km od Záběhlic, kam je spojení zajištěno pravidelnou přímou autobusovou linkou. Okolí bohaté na lesy a rybníky poskytuje zajímavou škálu vyžití, od houbaření, turistiky (vede zde cyklostezka, nedaleko je hrad Lipnice) přes koupání a závody až k plesům a zábavám. Blízké Řečice jsou velmi aktivní v různorodých pořádaných akcí v průběhu celého roku – hokejové, lyžarské závody, kácení májky, masopustní průvody atd.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.