byt 5kk/B,T, 248m2, terasa 52m2, balkon 5,7m2, Staré Město/Josefov, Praha 1

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Praha, Praha 1, Vězeňská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 5+kk | 306 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: info v RK
Poznámka k ceně: +DPH

Nabízíme vám ke koupi byt o dispozici 5kk, umístěný v 6. a7. podlaží kompletně zrenovovaného historizujícího domu z počátku minulého století. Byt je umístěný v nadstandardním projektu zahraničního developera, splňuje vysoké nároky na kvalitu. Byt je orientovaný směrem do reprezentativní ulice a také směrem ke Starému Městu, s působivými výhledy částečně na Hrad, na střechy Starého a Nového Města a Josefova. Metráž bytu je 247,9m2, nad její rámec byt disponuje ještě terasou (52,3m2) a balkonem (5,7m2).
Byt zaujme především velkoformátovými okny v obývacím pokoji. Výška obytného prostoru zde dosahuje 6 m. V posledním podlaží, na které navazuje rozlehlá terasa, došlo při generální renovaci domu k nastavení střechy a vznikl tak působivý a komorní obytný prostor. Každá ze tří ložnic má vlastní šatnu a koupelnu. Byt je ve fázi „white walls“, ve které bude předaný novému majiteli. Znamená, že většina technologického vybavení bytu je již zakoupená a nainstalovaná, na majiteli je se jen rozhodnout, jakou finalizaci povrchů zvolí. Uvedená cena neobsahuje DPH. Dům je po nedávno dokončené nadstandardní renovaci, při které došlo k vystěhování celého domu a následně k prodeji všech jednotek novým majitelům. Všechny jednotky v domě jsou již prodané a dokončené, kromě obou mezonetů. Parking před domem (rezidenční zona), podzemní parking je 275m od domu- náměstí Miloše Formana.
Dům je umístěný nedaleko Pařížské ulice, v samém srdci Starého Města, avšak stranou od hlavního turistického proudu. Lokalita je známá obchody s kvalitními výrobky a potravinami, divadly, restauracemi a historickými památkami.
Neváhejte se obrátit na makléře pro další informace.