Služby

PRODEJ NEMOVITOSTI

CHCETE VÝHODNĚ PRODAT NEMOVITOST?

Prodej nemovitosti vnímáme vždy jako velký krok. S námi budete vědět, co vás čeká a bezpečně vás provedeme celým obchodním případem. Před každým standardním prodejem vás budou čekat tyto kroky:

 1. Náborová schůzka – projednáváme vase potřeby jako klienta a vzájemně si ujasníme formu a rozsah spolupráce.
 2. Určení tržní ceny – makléř vám na základě tržní analýzy sdělí reálnou tržní cenu a doporučí postupy přípravy nemovitosti pro prodej
 3. Podepsání zprostředkovatelské smlouvy – po vzájemné dohodě s vámi makléř uzavře smlouvu o zprostředkování. S námi se nemusíte cítit svázaně. Proto vám navrhujeme dvě možnosti spolupráce
 4. Prezentace nemovitosti – nafotíme profesionálně vaši nemovitost a vytvoříme efektivní prezentaci nemovitosti, kterou následně zainzerujeme.
 5. Vyhledání kupce – makléř vyvine maximální usilí pro nalezení vhodného kupce v co nejkratší době.
 6. Prohlídky nemovitosti – makléř provede odbornou prohlídku nemovitosti se zájemcem o nemovitost a následně vás bude bude informovat o výsledku prohlídky.
 7. Právní služby – právní služby vám zajistí spoupracující Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. Makléř vám je samozdřejmě neustále k dispozici k jakékoliv konzultaci
 8. Zajištění předání nemovitosti na základě předávacího protokolu a převedení médií (elekřina, plyn, voda)
 9. Konzultace a výpomoc při podání daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

CHCETE VÝHODNĚ PRONAJMOUT NEMOVITOST?

Pronájem nemovitosti byste neměli podcenit. Díky změnám v OZ doporučujeme svěřit pronájem nemovitosti svěřit do rukou našich odborníků. S námi budete předem vědět o úskalích nájemních smluv, a bezpečně vás provedeme obchodní transakcí. Před každým standardním pronájmem vás budou čekat tyto kroky:

 1. Náborová schůzka – projednání potřeb a požadavků pronajímatele a vysvětlení formy a rozsahu spolupráce.
 2. Zprostředkovatelská smlouva – po vzájemnné dohodě uzavřeme dohodu o zprostředkování nájemníka. S námi se nemusíte cítit svázaně. Proto vám navrhujeme dvě možnosti spolupráce
 3. Prezentace nemovitosti – nafotíme vaši nemovitost a vytvoříme efektivní inzerci.
 4. Vyhledání zájemce – postaráme se o vyhledání vhodného nájemníka.
 5. Prohlídka nemovitosti – makléř provede odbornou prohlídku nemovitosti se zájemcem o nemovitost a následně vás bude informovat o výsledku prohlídky.vždy vás budeme informovat o prohlídkách s potenciálními zájemci.
 6. Podpis rezervační smlouvy .
 7. Podpis nájemní smlouvy.- Zajistíme pro vás vyváženou nájemní smlouvu, která bude v souladu s novým občanským zákoníkem.
 8. Zajištění předání nemovitosti na základě předávacího protokolu a převedení médií (elekřina, plyn, voda)

FINANCOVÁNÍ

HLEDÁTE NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU A ZJIŤUJETE VAŠE MOŽNOSTI?

Spolehněte se na Century21Premium. Naši makléři dokáží urychlit prodej a omezit riziko neschválení úvěru a jsou důkladně obeznámeni se všemi úvěrovými produkty. Nabízíme podporu vycházející z vašich potřeb. Prostřednictvím dlouhodobého partnera Gepard Finance sestavíme ideální model financování. Kromě vhodného financování za vás naši makléři vyřídí:

 • Především dohled nad každou fází procesu poskytování úvěru. A to od žádosti o hypotéku až k uzavření smlouvy
 • Přípravu příslušných kupních smluv ve spolupráci s bankou.
 • Shromáždění nezbytných dokumentů
 • Neúčelové úvěry zajištěné jinou nemovitostí
 • Vklad dokumentů na katastr nemovitostí

PRÁVNÍ SLUŽBY

KVALIFIKOVANÝ SERVIS UŠETŘÍ MNOHO PENĚZ.

Century21 Premium dlouhodobě spolupracuje s advokátní kanceláří Brož, Sedlatý s.r.o., která podle požadavků klienta poskytne odbornou právní asistenci v oblasti nemovitostního práva.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

RYCHLÝ VÝKUP NEMOVITOSTÍ - ŘEŠÍME VAŠI NEPŘÍZNIVOU SITUACI‎

Spěcháte-li na prodej nemovitosti a z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete čekat na klasický prodej, obraťte se na nás. Výkup realizujeme přímou formou za cenu nižší, než je cena tržní, a to až do výše 90% tržní ceny nemovitosti. Dohodnutou kupní cenu vyplácíme do 24 hodin.

Vykupujeme byty v osobním vlastnictví, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty či komerční prostory na území České republiky.

Jak postupujeme při rychlém výkupu nemovitosti:

 1. Vše vám nejdříve pečlivě vysvětlíme.
 2. Poskytneme odbornou konzultaci a analýzu právního a technického stavu nemovitosti.
 3. Stanovíme výkupní cenu, na základě tržního odhadu nemovitosti.
 4. U nemovitosti zatížené exekucí necháme vyčíslit veškeré dluhy od exekutora nebo jiných věřitelů.
 5. Zajistíme u advokátní kanceláře kompletní smluvní dokumentaci.
 6. Pomůžeme při jednání s úřady a věřiteli.
 7. Vy se rozhodnete, zda nabídnuté podmínky přijmete.

LIKVIDACE EXEKUCÍ

S NÁMI DOKÁŽETE ZAMEZIT NUCENÉ DRAŽBĚ

Nabízíme několik variant řešení v závislosti na charakteru a výši dlužné částky.

Odkoupíme vaši nemovitost. Na základě smlouvy budoucí kupní smlouvy prodáme vaši nemovitost podle předem domluvených podmínek. Nabízíme možnost setrvání v odkoupené nemovitosti v řádech měsíců a pomůžeme vám s vyhledáním náhradního bydlení.

Postup při likvidaci exekucí:

 • Spojíme se s exekutory.
 • Vyplatíme všechny exekuce, které váznou na vaší nemovitosti a zbývající částku převedeme na váš účet.
 • Nabízíme několik variant řešení v závislosti na charakteru a výši dlužné částky. Vyplatíme všechny vaše exekuce, a to až do 100% hodnoty nemovitosti.

Následně, již s čistým listem vlastnictví - bez exekucí, Vám zajistíme:

 • Prodej této nemovitosti.
 • Bankovní či nebankovní úvěr, vždy nejvýhodnější v daném čase.
 • Odkup nemovitosti.
 • Prodáme vaši nemovitost. Zajišťujeme prodej oddlužené nemovitosti koncovému klientovi za nejvyšší možnou cenu v celé ČR.
 • Přeúvěrujeme vaše závazky. Máme pokrytý celý bankovní sektor, zajistíme vám tak získání nejvýhodnějšího úvěru na financování vyplacených exekucí a jiných závazků v daném čase. Po celou tuto dobu zůstáváte majitelem nemovitosti.

Co od vás potřebujeme:

 • Aktuální výpis z katastru nemovitostí
 • Kopie katastrální mapy
 • Kopie nabývacího titulu
 • Fotografie nemovitosti
 • Kopie OP
 • Vyčíslení dluhů, zástav a exekucí spojených s nemovitostí
 • E-mail a telefonní číslo
 • Souhlas se zpracováním os. údajů

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

S NÁMI SE NEMUSÍTE CÍTIT SVÁZANĚ. PROTO VÁM NAVRHUJEME DVĚ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE.

Exkluzivní zprostředkování

Tato forma spolupráce je pro klienta se zájmem o naše služby tou nejefektivnější. Při této formě spolupráce reprezentuje vlastníka nemovitosti pouze jedna (exkluzivní) kancelář. Makléř CENTURY 21 díky propracovanému systému referenční spolupráce, kooperuje i s dalšími kancelářemi či makléři ze sítě CENTURY 21, které by mohly přivést vhodného nájemce. Tím pro Vás zajišťujeme pronájem v nejrychlejší možné době. Exkluzivní spolupráce také znamená, že máte jedinou kontaktní osobu, se kterou řešíte všechny otázky spojené s pronájmem vaší nemovitosti.

Neexkluzivní zprostředkování

Při neexkluzivním zprostředkování reprezentují vlastníka nemovitosti dvě a více realitních kanceláří. Nemovitost nabízená více subjekty si na trhu zpravidla uměle konkuruje a často tak vede ke zmatení poptávajícího klienta, který si takovýchto nabídek většinou nevšímá, protože se v nich není schopen zorientovatke snížení ceny a efektivity prezentace. Nejasná zodpovědnost makléře spojená s neexkluzivním zprostředkováním může vést k nižšímu pracovnímu nasazení.