Reference:

Filtrovat dle makléře:

Velice dobrá spolupráce, komunikativnost a operativnost realitního makléře hodnotím velice kladně.

Ing. Petr Zábranský
19. 03. 2020

Perfektní.

Karel Weigl
19. 03. 2020

Sympatický, ochotný muž.

Martina Šindelářová
19. 03. 2020

Vše bez problémů.

František Jirků
19. 03. 2020

Vstřícný a proaktivní přístup, profesionální provedení procesem koupě.

Petr Velek
19. 03. 2020

Velice solidní a příjemné jednání, prodej proběhl bez problémů.

Vladimír Smetana
19. 03. 2020

Very good.

YU JUNQUAN
19. 03. 2020

Maximální spokojenost.

Blanka Kučerková
19. 03. 2020

Auf den Herrn Blumajer ist zu 100% Verlass. Er konnte uns mit seiner langjährigen Erfahrung sehr gute Informationen geben,dabei hat er sich um alle unsere Anliegen sofort gekümmert und erledigt Herr Blumajer befassst sich mit dem Thema verkaufen und vermieten von Immobilien von A bis Z .Daumen hoch!

Monika Janišová
19. 03. 2020

Absolutní profesionál, báječný člověk. Velmi slušný muž s obdivuhodným přehledem. Velmi oceňuji jeho přístup a vše, co pro mě udělal. Má mé doporučení všem, kteří chtějí obchodovat s realitami na skutečně vysoké úrovni. Děkuji.

Jiřina Šimková
19. 03. 2020

Chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit pochvalu pro Vašeho makléře pana Karla Hubáčka, který zprostředkoval prodej bytu mé sestr na Praze 8. Prokázal ve všech ohledech velkou profesionalitu v oboru, ale i empatii vůči mé sestře, která prochází velmi nelehkým životním obdobím.

Matějková Zita
11. 01. 2019

Perfektní prezentace bytu, profesionální jednání a výborná komunikace. Zejména oceňuji flexibilní a vstřícný přístup makléře. Taktéž rychlost prodeje bytu, což bylo vlastně ihned po zveřejnění inzerátu.

Magda Matějková
04. 10. 2018

Maximální spokojenost. V životě ještě nepotkala tak profesionálního, příjemného a špičkového makléře. Prodej bytu splnil všechna moje očekávání. Bylo prodané velmi rychle a za cenu, kterou jsem chtěla. Pan Blumajer byl vždy ochotný, vstřícný, odpovídal na všechny dotazy rychle a byl vždy k dispozici. Organizace právního servisu, podpisu smluv a příprava dokumentace také byla na vysoké úrovni.

Kateřina Akulová
01. 10. 2018

Oxana is the best reality agent I had a chance to work with so far. She has great communication and time-management skills. She is very patient, proactive and truly cares about every client in the best possible way. My sale/buy process of the apartments was not an easy one, but thanks to Oxana the transaction was completed and finished in a short time frame and with no problems.

Alexandra
11. 09. 2018

Dobrý den, Ráda bych poděkovala paní Oxaně Donchenko za profesionální a rychlé jednání a také za lidský přístup. Za posledních 15 let jsem kupovala již 4 nemovitost - shodou okolností vždy s jinou realitní kanceláří - takže můžu služby dobře srovnávat. Paní Oxana byla nejprofesionálnější - dochvilná, komunikativní, vždy uměla vyřešit situaci.

MUDr. Miroslava Petroušová, MBA
11. 09. 2018

Ještě jednou děkuji za prohlídku a čas, který jste mi věnoval a oceňuji množství informací, které jste o chatě i pozemku měl k dispozici. Je vidět, že jste ve svém oboru profesionál! Dalibor Němec

13. 03. 2018

Setkal jsem se s zkušenostmi, ochotou, trpělivostí a naprosto profesionálním přístupem, které pan Břečka uplatňuje při styku se zákazníkem. Myslím si,že v panu Břečkovi má firma ,,Century 21,, velmi kvalitního makléře, který má před sebou slibnou budoucnost. Se službami této realitní kanceláře jsem byl opravdu spokojen a doporučuji ji všem kdo má zájem o prodej nebo nákup nemovitosti.

Dobrynin
14. 04. 2017

Pana Brecku sme oslovili na zaklade dobrej skusenosti s Centrury 21. v minulosti. S jeho sluzbami sme boli maximalne spokoni. Nie je co vytknut. V pripade, ze v buducnosti budeme potrebovat sluzby realitneho maklera - obratime sa urcite na neho. Vrelo odporucam.

Jana Dudasova
14. 04. 2017

Děkujeme za profesionální práci, při zprostředkování pronájmu našeho domu. Jelikož jsme potřebovali, aby pronájem proběhl co nejdříve, oceňujeme jak vše probíhalo rychle a na úrovni, každý krok byl vždy předem konzultován a vysvětlen. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře určitě se obrátíme na pana Břečku.

Karel a Hana Blažkovi
14. 04. 2017

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci. Vždy jste ochotně pomohl a mohli jsme vám plně důvěřovat. Velmi si ceníme vašeho vyjednávání s protistranou, které vedlo ke konečné spokojenosti všech zúčastněných.

Pavel a Simona Slavětínský
14. 04. 2017

Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Velmi oceňujeme Vaši znalost realitního trhu a snad ještě víc Váš osobní přístup, vstřícné a přátelské jednání i trpělivé a profesionální řešení složité situace. Ještě jednou velké díky a budeme Vás s radostí doporučovat.

Manželé Bezděkovi
14. 04. 2017

Chtěla bych poděkovat panu Milanovi Břečkovi. Využila jsem jeho služby po prvé před 3 lety, kdy jsem hledala podnájemníka a nyní opět , kdy mi prodával byt. Jeho služby jsou velmi profesionální. Svým laskavým chováním dokáže zcela eliminovat stres, který zákazník prožívá. Pracuje velmi intenzivně, neustále informuje o svých krocích a je neustále k dispozici. Navíc pracuje velmi efektivně.

Jiřina Kubů
14. 04. 2017

V naší rodině jsme prodávali a kupovali několik nemovitostí. Pan Slavíček se svým týmem nás těmito transakcemi provedl vždy k naší úplné spokojenosti. Má dlouholeté zkušenosti s trhem. Jeho jednání je přímé a korektní, zabezpečí Vám potřebný právní servis a maximálně se přizpůsobí Vašim časovým požadavkům. Jeho práce končí až předáním nemovitosti, pomůže Vám i s daňovými záležitostmi.

R. Šmejkal
23. 11. 2016

Děkuji za vše. Velmi si cením Vašeho profesionálního, vstřícného a čestného přístupu. Celou dobu jsem měl dojem, že jste se nám věnoval nad rámec běžné spolupráce. Neváhal bych Vás doporučit a pokud v budoucnu budeme potřebovat, obrátíme se opět na Vás.

David Keller
14. 11. 2016

Na osobní doporučení mé známé, která byla velmi spokojena s ,,Century 21,, a kterou zastupoval pan Břečka, jsem se rozhodl pro stejný postup. V žádném případě nelituji svého rozhodnutí. Setkal jsem se se zkušenostmi, ochotou, trpělivostí a naprosto profesionálním přístupem, které pan Břečka uplatňuje při styku se zákazníkem. Se službami jsem byl opravdu spokojen a doporučuji ji všem.

Dobrynin
13. 10. 2016

Dobrý den p.Břečka, chci Vám moc poděkovat za Vaší snahu a úsilí,kterou jste mi ukázal při prodeji mé nemovitosti. Jsem opravdu rád,že jsem Vás poznal. Pokud Vám to nebude vadit,doporučím Vás svým přátelům a známým k případnému prodeji nebo koupi nemovitosti. Ještě jednou díky.

p.Zelenka
11. 09. 2016

Urcite Vam patri velky DIKY...!A OBROVSKA POCHVALA :-) VICE TAKOVYCH LIDI JAKO JSTE VY ...FEROVYCH A SVET BY BYL HNED JINY:-)) HODNE STESTI A PEKNY DEN***

Petra Volaříková
27. 08. 2016

Pán Břečka mi ochotně nabídl prohlídku bytu zhruba do hodiny po kontaktovaní. A hned druhý den jsme sepsali rezervaci bytu na pronájem. Velmi dobře jednání, spolehlivost. Můžu jen doporučit.

Bc. Pavol Jakubčo
20. 07. 2016

Vážený pane Břečko, děkujeme za výbornou spolupráci při koupi nemovitosti prostřednictvím Vaší realitní kanceláře. Celá transakce proběhla díky Vašemu vstřícnému jednání vždy hladce a rychle, tedy k naší plné spokojenosti.

Hoškovi
14. 07. 2016

Prodej naší nemovitosti ve spolupráci s p. Břečkou probíhal ve všech směrech podle našich představ. Veškerá jednání byla vždy velice profesionální. Pan makléř se vždy snažil maximálně vyjít vstříc našim požadavkům. Ačkoliv naše nemovitost nebyla v hodnotě mnoha milionů, věnoval se jí pan Břečka i realitní firma s veškerou pečlivostí. Prodej byl realizován velmi svižně a byl příjemnou záležitostí.

Ing. Dagmar Horáková
12. 07. 2016

Dobrý den pane Břečko, chtěla bych Vám tímto poděkovat za zprostředkování koupě naší úžasné nové chatičky, za to, že vše proběhlo rychle a bez komplikací, hlavně za Váš přátelský přístup a spolehlivost. Pokud bude potřeba, určitě se na Vás v budoucnu s důvěrou obrátím :-) Hodně úspěchů a spokojenosti.

Klára Vavrušková
23. 06. 2016

Pan Břečka je zářná výjimka, která čeří vody pošramocené pověsti mnohých realitních makléřů. Je to spolehlivý a profesionální člověk, má očividně bohaté zkušenosti v realitní branži, vždy dodržel dohodu, nevyvíjel žádný nátlak, ochotně a trpělivě zodpovídal moje někdy i hloupé dotazy. Jeho prostřednictvím proběhl nákup nemovitosti doslova hladce. V případě potřeby se jednoznačně obrátím na něj.

T. Labounek
09. 06. 2016

Spolupráce s Oxanou Donchenko zanechala ve mně jen ty nejpříjemnější a pozitivní zkušenosti. Jeto profesionál, který má vynikající komunikační schopnosti, schopností řešit nejsložitější otázky a najit kompromis pro všichni zúčastněné strany. Spolupráce s Oxanou byla velmi příjemná a pohodlná, proto vřele ji doporučují všem svým znáním a přátelům.

Oxana Zamkina
08. 06. 2016

Nákup nemovitosti neprobíhá každý den a každý člověk má určité obavy a nejasnosti, ale díky službám pana Břečky jsme získali bydlení našich snů. Jsme velice spokojeni s provedením všemi procesy a péčí , která nám byla poskytnuta - vše bylo vyřízeno včas a bez chyb. Služby pana Břečky můžeme jen a jen doporučit!

Martin Šimon
31. 05. 2016

Rádi bychom poděkovali Oxaně Donchenko za profesionalitu a citlivost vůči zákazníkům. Oxana je velice ochotný, přátelský, trpělivý a pozorný člověk, který je schopen pochopit zákazníka a pomoc najít nemovitost dle jeho přání. Nemovitost jsme kupovali poprvé a byli velmi nervózní ale díky Oxaně všechno proběhlo hladce. Velice jí děkujeme a přejeme hodně úspěchu.

Rodina Goncharovych
23. 05. 2016

Služeb jsem využil na doporučení po předchozí zkušenosti přátel. Velice příjemná spolupráce, profesionální jednání, 100% servis a především spolehlivost. V případě prodeje či nákupu vřele doporučuji.

D.Straka
23. 05. 2016

S Vašimi službami som bola spokojná. S kľudným svedomým Vás odporučím ďalej. Nemenila by som nič. Majte sa krásne. S pozdravom Zuzana

Zuzana Hudecová
10. 05. 2016

Chtěl bych Vám pane Břečko poděkovat za skvělou práci při prodeji nemovitosti, v budoucnu se na Vás rád opět obrátím.

Radek Michálek
19. 04. 2016

Dobrý den paní Slavíčková, chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za velice příjemnou spolupráci a Vaše ochotné a okamžité jednání ve všech záležitostech. Přejeme Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů!

Marija Ivanova (Bazanova), Ing.
17. 03. 2016

Dobrý den, děkuji vám za zprostředkování prodeje nemovitosti. Poskytování velké množství informací o plánovaných a uskutečněných prohlídkách nemovitosti. Vyřízení veškerých smluv a převodů.

Adam Novák
17. 03. 2016

Dobry den. Děkuji všechno proběhlo v pořádku.

Rasim Jalilov
17. 03. 2016

Pan Milan Brečka byl bez chyb. Zdvořilý přístup, rychlé a spolehlivé jednání. Jsme velmi spokojeni s jeho prací. Můžeme jen doporučit.

Anastásia Žuková
02. 03. 2016

S panem Břečkou jsme byli velice spokojeni. Oceňujeme jeho profesionální přístup a příjemné jednání. Jeho služeb jsme využili již po několikáte a v budoucnu se rádi opět na něj obrátíme.

Jitka Coufalová
26. 02. 2016

Jste velice vstřícný, ochotný, nápomocný, flexibilní. Spolupráce byla příjemná.

Miroslav Krutina
22. 01. 2016

Rád bych poděkoval paní OXANĚ DONCHENKO za výbornou spolupráci při prodeji nemovitosti. Je opravdu šikovná - vše bylo tak, jak říkala. Rychlé vyřizování. Pomoc na každém jednotlivém kroku prodeje. Její práci jsme opravdu ocenili a v případě dalších transakcí s nemovitostmi určitě budeme využívat jejích služeb. Moc Vám děkujeme za výbornou kolegyni.

Denis Gerasimenko
08. 12. 2015

Dobrý den, ráda bych pozitivně zhodnotila přístup makléře Milana Břečky a jeho spolehlivost a ochotu při naší koupi družstevního podílu v Karlíně. Pan Břečka byl vždy ochotný a vstřícný, rychle reagoval na změny a díky němu se vše podařilo hladce vyřešit.

Martina a Rudolf Poliakovi
07. 12. 2015

Rada bych Vam jeste jednou moc podekovala za uzasny servis, ktery klientum poskytujete. Pracuji v poradenstvi uz celou radu let a jsem zvykla mit kolem sebe lidi, kteri musi byt stoprocentne orientovani na klienta, ale s takovou ochotou a nasazenim jsem se uz dlouho nesetkala. Moc dekuji! Preji hodne stesti a spokojenosti nejen v pracovnim zivote.

Alena Svobodova
01. 12. 2015

Rád bych poděkoval za profesionální přístup při prodeji domu. Před naší spoluprací dům nabízeli makléři z jiných realitních agentur a věřte, že jsem byl přesvědčen o tom, že nakonec si dům prodám sám. Jsem rád že k tomu nedošlo a že jsem uposlechl rady svých přátel, kteří mě na Vás odkázali s vynikajícími referencemi. Musím přiznat, že spolupráce s Vámi byla oproti jiným makléřům jako den a noc!

Jan Bucháček
25. 11. 2015

Náš makléř pan Milan Břečka je naprosto spolehlivý a čestný makléř za dobu co spolu spolupracujeme ani jednou nezklamal, vždycky dodržoval to na čem jsme se domluvili. Zajímal nás pouze podpis smlouvy nic víc máme jenom dobré zkušeností a dlouholetou spolupráci. Pojí nás spousta obchodů a to jsou : prodej bytu v pražské Troji, prodej domu v Letňanech,pronájmy bytových a nebytových prostor.

Balan Sergej
25. 10. 2015

Chtěli jsme koupit byt pro naši dceru. Hned první nabídka se nám líbila a po prohlídce nabízeného bytu s makléřem panem Břečkou jsme se pro ni rozhodli. Služby i starostlivost makléře byla výborná. Ocenili jsme právní služby realitní kanceláře Century21, ale především velmi vstřícný, trpělivý, klidný a přátelský přístup makléře pana Břečky. Koupě bytu proběhla také díky němu bez problémů.

Lubomír Šedivý
24. 09. 2015

Chtěli jsme Vám poděkovat za Váš zcela profesionální přístup ohledně prodeje našeho bytu. Realitek se o prodej zajímalo hodně a makléři si u nás doslova podávali dveře,ale mohu s čistým srdcem říci a napsat, že Vás profesionálů bylo jen velice málo. Je mi velice líto, že se nám nepovedlo dotáhnout náš obchod do konce, protože provizi bychom Vám vyplatili velice rádi. Ještě jednou velice děkujeme.

Hora
24. 09. 2015

Jsem opravdu rád, že jsme při vybírání bytů narazili na pana Břečku, jeho přístup ke klientům je velice přátelský a zároveň profesionální. Domluva schůzek, termínů, uprav ve smlouvách byla vždy bezproblémová a při nesrovnalostích se vše vyřešilo nejlepším možným způsobem. Díky Vysoké profesionalitě, tolerantnímu a osobitému přístupu ke klientům, byl díky panu Břečkovy nákup nemovitosti příjemný.

Jan Čacký
24. 09. 2015

Děkujeme za činnost, při naší koupi pozemku v KÚ Holyně. Velmi rychlé reagování na naši poptávku, připravená smluvní dokumentace byla zpracována seriózně, když jsme navrhovali změny, bylo to pochopeno a s prodávajícím korektně projednáno. Velmi milým překvapením byla rychlost procesu, od podpisu rezervační smlouvy do zápisu do LV neuběhly ani dva měsíce, což dokládá Vaši vysokou profesionalitu.

Radim Ječný
24. 09. 2015

Rádi bychom Vám poděkovali. Vzhledem k naší absolutní neznalosti v oblasti nabití nemovitosti jsme byli s vašimi službami, efektivitou, přípravou dokumentů, časovou flexibilitou a znalostí, nadmíru spokojeni. Zvláště bychom chtěli poděkovat za velikou trpělivost a vstřícnost ohledně našich neustálých dotazů. Musíme říct, že naše půlroční spolupráce byla velice příjemná a díky Vám splnila účel.

Matěj Štěpán a Andrea Nováková
24. 09. 2015

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za zprostředkování pronájmu bytu. Věřte, že nejen já, ale celá naše rodina, jsme byli velmi mile překvapeni Vaší ochotou, vstřícností a velkou trpělivostí. Já osobně jsem se během své profesní kariéry setkala s mnoho realitními makléři, ale Váš přístup je zcela mimořádný. Kdyby lidí, jako jste Vy, bylo více, asi by se nám všem žilo lépe.

Gabriela Brabcová
16. 09. 2015

Velice děkujeme za zprostředkování prodeje našeho bytu. Vaše profesionální vystupování, ale i bravurně připravená nabídka přispěla k rychlému prodeji a naší spokojenosti. Váš lidský a osobní přístup nás přesvědčil o správném výběru makléře a byla s Vámi radost spolupracovat. Děkujeme též za Vaši ochotu, vstřícnost a trpělivost při řešení záležitostí.

Mgr. Pavel Koblasa
16. 09. 2015

Ráda bych poděkovala za profesionálně odvedenou práci našeho požadavku najít zájemce o členství v našem družstvu. Díky dobře připraveným podkladům se podařilo celou komplikovanou akci dokončit během velmi krátkého období. Smlouvy byly vždy přesně formulovány, to dopomohlo k plynulému a rychlému podpisu. Přivítali jsme také zajištění advokátní úschovy. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat.

Jitka Lorencová, předsedkyně představenstva BD
16. 09. 2015

Byl jsem velice spokojený s Vaším přístupem a kompletním servisem při pronájmu bytu, rychlost, přesnost, komunikativnost a rychlé řešení nestandardních situací, určitě bych Vás doporučil dále …

Rostislav Hnídek
16. 09. 2015

Na základě našich zkušeností s prodejem bytu, při kterém nám byl realitním partnerem - makléř pan Milan Břečka, z realitní kanceláře Century 21 – Premium, bychom jej, pro jeho osobní přístup, flexibilitu, profesionální postup i angažovanost, rádi doporučili i dalším klientům, jak z řad prodávajících, tak i budoucích kupujících. Děkujeme za příkladnou spolupráci.

Ing. Viktor Tomečka
16. 09. 2015

Dobrý den pane Břečka, chtěl jsem Vám touto cestou poděkovat za úžasnou spolupráci a pomoc na trhu z realitami ,profesionální přístup a férové jednání. Děkuji a krásné Velikonoce!

SLÁDEK PETR
16. 09. 2015

Pan Břečka nám opakovaně zprostředkovával pronájem bytů. Spolupráce byla vždy dobrá, jednání profesionální a ohleduplné. Od makléře očekáváme nejen odbornou znalost, ale především proaktivní přístup, takt a korektní jednání a pomoc při nastavení reálných požadavků, ne jenom snahu prodat nebo pronajmout nemovitost co nejrychleji a za každou cenu. Spolupráce s panem Břečkou naše očekávání splnila.

M. Mead
16. 09. 2015

Na panu Břečkovi mi vyhovuje jeho proaktivita a spolehlivost. Dokážeme se na všem dohodnout. Informace podává v takové podobě a frekvenci, která mi vyhovuje. Mimo to je velmi příjemný v osobním kontaktu, pečlivý a dochvilný. Dokumenty a další formality byly také vždy v pořádku. Celkově je spolupráce s panem Břečkou vždy na velmi vysoké úrovni.

Jirka Vitek
16. 09. 2015

Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval panu Břečkovi za spolupráci při pronájmu nemovitosti. Ceníme si Vaší spolehlivosti, daného slova a zejména přesnosti. Váš profesionální přístup po odborné stránce, ale i příjemné vystupování, navozující klid a důvěru, velmi posiluje morální kredit společnosti, jejímž jménem vystupujete. Ještě jednou děkuji a věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Michal Karpuchin, jednatel společnosti Envoy s.r.o.
16. 09. 2015

Ráda bych vyjádřila uznání za profesionální a klientsky spolehlivý přistup od prohlídky, výměny informaci, podpisy smluv, po předání bytu.Perfektní spolupráce, vše probíhalo rychle a na úrovni,každý krok byl vždy předem konzultován a vysvětlen. Nerada platím provize, ale za tyto služby to stálo. Do poslední chvíle jsem čekala na zádrhel, s nímž se lidé na trhu nemovitosti setkávají, ale nenastal.

Brankica Nesimi
16. 09. 2015

Mám velikou radost ohledně svého nového bytu a chci se s Vámi o to podělit. Vděčím za to makléři, M. Břečkovi. S jeho prací jsem byla nadmíru spokojena, hlavně profesionální přístup, vše bylo vždy dobře připravené, kdykoliv byl ochoten zodpovědět dotazy a případně poradit, profesionální práci na vysoké úrovni, ale zároveň lidské chování. Gratuluji celé společnosti, že vybírá takovéto makléře.

Jakšićová Milica
16. 09. 2015

Mohu napsat, z vlastní zkušenosti, že pan Milan Břečka je šikovný, v tomto oboru profík. V lokalitě Újezd nad Lesy, jsem se s nim poprvé setkala a při dobré spolupráci a zkušenosti jsem jeho kontakt předala svým známým. Potom, aniž bych cokoliv řekla, mi byly předány informace o průběhu a známí byli také spokojeni. Je dobré, když se může člověk na někoho spolehnout.

Ludmila Krejčíková
16. 09. 2015