Rodinný dům s penzionem v obci Jevišovka
Jevišovka - Jevišovka , Břeclav
Cena7 950 000,00 Kč
Poznámka k ceněREZERVACE
Ev. číslo021-102-328604
Poslední změna03. 01. 2020
StavProdáno
VlastnictvíOsobní
Obytná plocha323,0 m2
Užitná plocha323,0 m2
TypSamostatně stojícící
DostupnostDojezdové vzdálenosti jsou 10 minut cesty autem do obce Pasohlávky a Aqualandu Moravia. Do 15 min. autem je historické a turisty oblíbené město Mikulov a ve vzdálenosti do 30 minut autem je i Lednicko – Valtický areál. Na rakouské straně hranice jsou oblíbené termální lázně v Laa an der Thaya.
Vyzn. parkovací stáníAno
Plocha balkónu5,0 m2
PENBG
Velikost10+3
PodsklepeníVinný sklep
ParkováníDům má vlastní venkovní parkovací plochu pro patnáct aut.
Ostatní budovyVenkovní pergola
ZařízeníPokoje jsou vybaveny s možností okamžitého užívání.
VodovodObecní vodovod
KanalizaceObecní kanalizace
Elektřina220/380
PlynVlastní plynová připojka - plynové topení.
VytápěníÚstřední plynové topení.
TelefonAno
TelevizeKabelová televize
InternetAno
Bezbariérový vchodČtyři apatmány mají bezbariérový přístup.
Občanská vybavenostV obci mateřská škola, knihovna, mnoho vinných sklipků, cyklostezky.
KuchyněKaždá jednotka má svou kuchyňku
Koupelna4 apartmány mají vlastní soc. zařízení přímo na pokoj, Jeden apartmán má soc. zázemí mimo pokoj. Vlastní bytová jednotka ma svoje soc. zázemí.
Toaleta6x
Technický popisStavba, která vznikla rekonstrukcí z tradičního moravského velkostatku, prošla v posledních letech průběžnou kompletní a vkusnou modernizací a je kompletně vybavená a funkční. Nespornou výhodou je nový pasport nemovitosti, která je zkolaudovaná jako dům s 51% na bydlení a je tedy možno použít hypotéku na RD. Nemovitost se prodává včetně veškerého vybavení a zařízení, včetně webových stránek a know how.
OploceníCelý pozemek je oplocen.
ZahradaUzavřená zahrada na které je soukormí. Je zde venkovní posezení, vlastní bazén, prostor na grilování.
Exkluzivně nabízíme velmi atraktivní nemovitost v obci Jevišovka. Jedná se o stylový penzion, který prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí. Penzion se nachází v krásné přírodní lokalitě 18km od Mikulova a 7min. autem od Aqualandu Moravia v Pasohlávkách a 15min od Rakouských termálních lázní v Laa an der Thaya. Velkou předností této nabídky je to, že již 10-let je tento penzion v provozu a má svojí historii. Nemovitost je možné prodat včetně vybavení, webových stránek a zaběhnutého systému, který generuje velmi zajímavý výnos. Lze financovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám pomůže vyřídit. Dispozice: K dispozici je: 5 samostatných apartmánů s kapacitou 25lůžek. Každý apartmán má své soc. zázemí. Služební byt 2 +1 s klimatizací a s vlastním vstupem. Společenská místnost s možností posezení až pro 25 osob s barem, výčepním zařízením. Vinný sklípek s archivem a lisovnou s možností posezení. Na uzavřeném a zatravněném dvoře je zastřešený bazén, pingpongový stůl, prostorná pergola i s přístřeškem na kola. Penzion má parkování před objektem zvlášť pro majitele i personál a zvlášť pro ubytované hosty.

Makléř

Karel
Hubáček
Makléř

+420 602 278 512

+420 602 278 512