Řadový cihlový dům 4+2, 215m2, Praha 4 - Krč
Nad pískovnou, Praha - Krč , Hlavní město Praha
Cena13 000 000,00 Kč
Poznámka k ceněkompletní cena
Ev. číslo021-102-328482
Poslední změna02. 12. 2019
StavAktivní
VlastnictvíDružstevní
Obytná plocha215,0 m2
Užitná plocha227,0 m2
TypŘadový
DostupnostV docházkové vzdálenosti od domu cca 5min. chůze (1,3km) od domu k metru C - Budějovická, kde se též nachází obchody a veškerá občanská vybavenost.
GarážAno
Plocha balkónu8,0 m2
Plocha terasy17,0 m2
PENBG
Velikost4+2
VodovodDům je napojen na veřejný vodovod
KanalizaceDům je napojen na veřejnou kanalizace
Elektřina220/480V
PlynV domě je rozveden plyn
VytápěníVytápění + ohřev vody zajišťuje plynový kotel Viadrus
Občanská vybavenost540m od domu se nachází první část parku, který je plně průchozí do Michelského lesa. Nedaleko domu též najdete polikliniku Budějovická, Úřad městské části a OC DBK.
Dispoziční členěníPřízemí: - garáž + vchod do domu, technická místnost + prostor nad garáží (úložný prostor), Komora/ Šatna, Kuchyňská linka 1. Patro: - Obývací pokoj, koupelna se záchodem, kuchyňská linka s jídelnou, vstup na terasu se zahradou 2. Patro: 2x Pokoj, terasa, koupelna se záchodem, 3. Patro: Pokoj, koupelna se záchodem, vstup na půdu
KuchyněDům disponuje dvěma plně zařízenými kuchyňskými linkami, které jsou plně funkční nicméně potřebné modernizovat.
KoupelnaKoupelny jsou připojeny k pokojům v každém patře domu najdete 1
ToaletaV každém patře domu je toaleta společná v koupelně
Technický popisDům byl modernizován v 90.letech, kdy došlo k jeho rozšíření do vnitrobloku. Dále došlo k vybourání několika příček a spojení pokojů a vybudování koupelen.
OploceníBetonové tvárnice kopírují hranici pozemků jednotlivých pozemků.
ZahradaJsou zde vysázené okrasné dřeviny, které utváří příjemnou a klidnou atmosféru po náročném dni. Ve vrchní části pozemku je skleník pro pěstování zeleniny.
Prodej cihlového řadového třípodlažního rodinného domu umístěného v klidné a rodinné části lokality Praha 4 - Krč, ulice Nad Pískovnou. Nemovitost o dispozici 4+2 o celkové obytné ploše 215m2, rozdělena do tří podlaží spojující centrální schodiště následovně: přízemí domu je technickou částí (garáž, 2x komora, kuchyň). 1. patro je společenské (obývací pokoj, kuchyň, koupelna) se vstupem na terasu se zahradou. 2. -3. patro je klidové (3x samostatný pokoj, 2x koupelna). Dům je postaven na kopci, přičemž z jižní části máte krásný výhled do Michelského lesa a část Krče, na severní straně je zahrada s terasou, na horní části je vybudován skleník pro pěstování domácí zeleniny. Centrální vytápění a ohřev vody zde zajišťuje plynový kotel. Celkový stav domu lze popsat jako udržovaný a připravený k nastěhování. Zároveň je zde vidět nutnost modernizace a rekonstrukce nicméně lze dům okamžitě užívat a modernizaci jednotlivých částí realizovat postupně. Máte zde k dispozici garáž + jedno místo před domem. Nedaleko domu naleznete Michelský les, cca 5min. chůze na metro Budějovická, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Nákup domu lze financovat hypotečním úvěrem, pro sjednání osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře.

Makléř

Milan
Břečka
Makléř

+420 725 293 154

+420 725 293 154