Prodej pozemku určeného ke stavbě RD, Černošice 1.355m2
Všenorská, Černošice - Černošice , Praha-západ
CenaCena u makléře
Poznámka k ceněKompletní cena
Ev. číslo021-105-313579
Poslední změna10. 12. 2019
StavAktivní
Číslo parcely2686/16
Účel pozemkuK výstavbě RD
Plocha pozemku1355,0 m2
Zastavitelnost30,0
VodovodAno
VodovodVeškeré přípojky jsou na hranici pozemku
OdpadAno
OdpadVeškeré přípojky jsou na hranici pozemku
ElektřinaAno
ElektřinaVeškeré přípojky jsou na hranici pozemku
Přípojka plynuAno
Přípojka plynuVeškeré přípojky jsou na hranici pozemku
Územní plánÚzemní plán počítá s 30% zastavitelností + 20% zastavitelností garáže
Územní rozhodnutíPozemek se nachází v části výstavby rodinných domů
Zástavní právoPozemek je čistý, bez právních omezení
TerénČtvercový tvar na kterém není nic postavené a čeká na Vaší výstabnu
TelefonVeškeré přípojky jsou na hranici pozemku
Stávající budovyBR-1 Plochy bydlení - v rodinných domech Zastavěnost pozemku stavbou hlavní může být maximálně 20 % z plochy pozemku. Zastavěnost vedlejšími a doplňkovými stavbami, jako jsou například samostatně stojící garáže, bazény, zahradní domky, stavby krbů, terasy a pokrytí zpevněnými plochami může být v součtu max. 10 % z plochy pozemku s tím, že zpevněnou plochou se rozumí i nezastavěná část půdorysného průmětu objektu vyjma přesahu střech do 1 m, který se nezapočítává. Zatravňovací dlaždice se do zpevněných ploch započítávají procentuálním podílem podle plochy, kterou nezasakují (prokazuje žadatel). Zelené střechy u staveb evidovaných v katastru nemovitostí se nepočítají do ozeleněných ploch. Maximálně 20 % plochy pozemku mohou tvořit foliová jezírka. Prokazatelné plochy ozelenění musí dosahovat minimálně 60 % z celkové plochy pozemku. Prokazatelné plochy ozelenění mohou být sníženy o část výměry foliových jezírek, a to tak, aby celková plocha ozelenění pozemku neklesla pod 50 % z celkové plochy pozemku. Minimální velikost pozemků určených pro stavby hlavní je 1000 m2 s tím, že na pozemcích vzniklých před 1.8.2009, které mají minimálně výměru 800 m2, lze povolovat stavby hlavní. Další dělení pozemku stavby hlavní na díly dle počtu bytů je nepřípustné. Pozemky, které vznikly po 1.8.2009 do účinnosti tohoto opatření obecné povahy a mají menší výměru než 1000 m2 jsou nezastavitelné stavbou hlavní.
VýhledZ pozemku je nádherný výhled na Mníšek pod Brdy, Brdský lec, Cukrák – výhled je na Prahu, Brdský les, Kazínská skála (ne Mníšek – ten je 20km
Přístupová cestaPříjezdová cesta k pozemku je po štěrkové cestě, cca do roku 2019 by měla být cesta plně asfaltová tj. dle plánu a priorit obce.
Občanská vybavenostŠkola, školky, MHD a PID, 2x obchodní centrum, lékař, možnosti rekreace - restaurace, lesy v okolí, houbaření, koupání, cyklostezky, tenis, golf atd.
OploceníKolem celého pozemku, uzamčeno
DostupnostVLAK - Černošice - Mokropsy (5 min), BUS - Černošice, škola (3 min)
Video prohlídka zde: https://youtu.be/jMCIeiIThbM Prodej vyjímečného stavebního pozemku 1.355 m2 Černošice - považované za nejlepší adresu pro bydlení na okraji Prahy a dle (2017) ankety 2. nejlepší místo pro bydlení v ČR - s panoramatickým výhledem na Prahu a Brdské lesy. Kompletní sítě (el 220/380, voda, kan, plyn, CTV/int), oploceno pod uzamčením. Veškerá občanská vybavenost v pěší dostupnosti, škola 2 min, 4x školka, MHD/PID do centra Prahy 20 min, 2x nákupní centrum, mnoho restaurací, lékař. ordinací, lesy, houbaření, koupání, cyklostezky, tenis, golf, rybaření, atd. Pozemek umístěn na konci slepé ulice, naprosté soukromí a klid, luxusní okolní zástavba, celodenní oslunění. Krásná, tichá, prestižní lokalita, v sousedství mnoho známých rezidentů a celebrit. Pozemek bez věcných břemen, či jiných omezení - ihned k převodu. Možnost okamžitě stavět RD/bytový dům, zastavitelnost 30%. Studie projektu RD k dispozici, výstavba na klíč do 12 měs. Doporučuji prohlídku.

Makléř

Milan
Břečka
Makléř

+420 725 293 154

+420 725 293 154